İL İL HASTANELER

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi  
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0432) 215 76 00
Faks: (0432) 212 19 54
Adres: Vali Mithat Bey Mahallesi Hastane Caddesi
İlçe: Van Merkez
İl: Van
Web Adres: www.vdh.gov.tr
Harita: Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Van Devlet Hastanesi, 1950 yılında tek blok 50 yatak kapasite ile hizmete açılmıştır. Bölgenin nüfus artış hızı ve gelişmeye paralel olarak ortalama her on yılda bir blok inşa edilerek şehir merkezinde bulunmaktadır.

Hastanemizin mevcut yapısına, 2001 yılında İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından yaptırılan 100 yatak ve FTR (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon) merkezi kapasiteli ek bina (E blok) dahil edilerek artan ihtiyaçlara cevap verilmeye çalışılmaktadır.

2006 yılında Sağlık MYO kapalı spor salonu tadilatı yapılmış ve 17 tane polikliniğe dönüştürülmüştür.

Hastanemiz, Bölge Hastanesi konumunda olup Sağlıkta Dönüşüm Politikası çerçevesinde “her hekime 1 poliklinik odası” ilkesinden yola çıkarak hastanemiz mevcut poliklinik sayısı 98’e çıkarılmıştır.

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Misyon

Hasta odaklı hizmet vermeyi ilke edinerek, hasta haklarına saygılı, sürekli fikir üreten ve yeniliklere açık, profesyonel bir ekip ruhu ile etik kurallara uygun, çağdaş fiziki şartlarda, çalışanların ve hastaların memnuniyetini ön planda tutan, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini sunmaktır.

Vizyon

Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında, insanımıza layık olduğu sağlık hizmetini, sevgi ve güler yüzle yaklaşarak, sorunları çözmeye çalışan, tüm insani gereksinimlere duyarlı, yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı sunarak, toplam kalite yönetimi standartlarına uygun lider bir sağlık kurumu olmaktır.

Yorumlar
:bu nedir ya bi randevu alamadık
23.06.2014

Songül Kayar :yokkiii
23.11.2010

Bilal Bildiric :randevu almak istiyoruz sayfa açılmıyor nasıl alabiliriz
11.08.2010

Namık Yağdıran :daha önceki sistem çok güzeldi şimdi randavu alınmıyor nasil bozdunuz bunu
06.06.2010

S. Başak :ya saat 16:15 telefonla arıyorum saat daha 16 olmadı 16 da arayın deniliyor trt nın saatıne baktım o da aynı 16:15. bu nasıl iş nasıl sistem. internet açılmıyo kim ilgileinyor bu ağla.
27.05.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]